Vážení zákazníci, v prípade záujmu o väčšie množstvo tovaru nás prosím kontaktujte, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Ďakujeme a želáme príjemné nakupovanie, tím PletivovePloty.sk

Plotový panel Double LIGHT 103×250 cm, machová zelená

Kód: PP-DL103-Z
Akcia Novinka Garancia najnižšej ceny
€28,99 €24,16 bez DPH
Skladom

Šírka panelu 250 cm, výška panelu 103 cm, priemer vertikálného drôtu 4 mm, priemer horizontálnych drôtov 5 mm, vnútorná šírka oka 50 mm. Pozinkovaný + poplastovaný, zelená farba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhotovenie plotového panelu

Plotový panel je pozváraný z galvanicky pozinkovaných horizontálnych (vodorovných) drôtov priemeru 5 mm a vertikálnych (zvislých) drôtov priemeru 4 mm do formátu siete s osovou vzdialenosťou ôk na šírku 55 mm a výšku 200 mm. Zdvojený horizontálny drôt zabezpečuje štrukturálnu pevnosť bez nutnosti tvarovania (prelisovania) drôtov,  čím sa dosiahne 2D plochý tvar panelu s rovnomerným a pravidelným rozložením drôtov. Zvarená sieť je následne poplastovaná namáčaním do tekutého plastu farby machová zelená. Plastová pokrývka po nanesení vytvrdne, čím sa dosiahne dvojnásobná ochrana plotového panelu voči korózii a takisto estetický vzhľad.

Rozmery plotového panelu

Šírka panelu je 250 cm, poľahky sa dá upraviť na požadovaný rozmer odcvaknutím pákovými kliešťami, alebo odrezaním pílkou na železo. Výška panelu je 103 cm, pri ponechaní odskoku 2 cm od povrchu vznikne oplotenie výšky 105 cm.

Montáž oplotenia zo zvarovaných plotových panelov

Montáž je jednoduchá, systém panelového plotu tvoria stĺpiky, úchytky panelov a samotné plotové panely. Stĺpiky majú štandardne pôdorysný obdĺžnikový rozmer 40x60 mm a sú orientované priečne na oplotenie, takže pri osadení na osovú vzdialenosť 257 cm (s použitím štandardných príchytiek) vznikne medzi vnútornými stranami stĺpikov svetlý otvor 253 cm.

Plotové panely sa k plotovým stĺpikom uchytávajú pomocou štandardných príchytiek, ktoré ponúkame v prevedení priebežnom, koncovom aj rohovom.

Pre špeciálne situácie (uchytenie panelu o murovaný stĺpik, stenu, popred stĺpik, spojka dvoch panelov bez stĺpiku, uchytenie na okrúhly stĺpik atp.) máme v ponuke množstvo ďalšieho príslušenstva na zdarné vyriešenie montáže.

Stĺpiky sa betónujú do nezámrznej hĺbky, ktorá sa na Slovensku pohybuje medzi 60 cm a jedným metrom, takže pre plotový panel výšky 103cm sú vhodné stĺpiky celkovej dĺžky 160 cm až 200 cm. V ponuke máme aj stĺpiky s montážnou pätkou pre uchytenie do už vyzretého betónového základu, múriku a pod.

Plotový panel je priehľadný, ale samozrejme sa dá znepriehľadniť pomocu tieniaceho úpletu, alebo prepletanej krycej pásoviny (krycia páska).

Dodatočné parametre

Kategória: 2D panely
Hmotnosť: 7.64 kg
Prevedenie: 2D
Povrchová úprava: Machová zelená
Výška: 103 cm
Hrúbka drôtu: zvislé 4 mm, vodorovné 2 x 5 mm
Rozmer oka: 200×50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: