Vážení zákazníci, v prípade záujmu o väčšie množstvo tovaru nás prosím kontaktujte, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Ďakujeme a želáme príjemné nakupovanie, tím PletivovePloty.sk

Individuálna cenová ponuka na plot na mieru

Nechce sa Vám vyberať správne komponenty na plot zo zvarovaných plotových panelov? Nenašli ste niečo v našej ponuke? Točí sa Vám hlava z toho, čo máte vybrať, alebo jednoducho plotu máte viac a chceli by ste lepšiu cenu? Ak nám pošlete čo najviac potrebných informácii, budeme sa snažiť Vám vypracovať cenovú ponuku na mieru čo najpresnejšie. Vyhnete sa tým napríklad dodatočným nákladom na prípadnú prepravu chýbajúceho, alebo prebytočného materiálu. Zároveň Vám doporučíme riešenie Vašej situácie, poradíme s montážou a právnymi otázkami stavby plotu. V cenovej ponuke Vám uvedieme počty kusov jednotlivých komponentov a ich ceny, cenu prípadnej dopravy. Cenová ponuka je úplne nezáväzná a zdarma. Veľmi radi ju vypracujeme, kľudne sa nám ozvite na 0948 64 77 89, alebo napíšte na info@pletivoveploty.sk

Vlastnosti panelového plotu, ktoré nás budú zaujímať:

Dĺžky a výšky a prevedenia jednotlivých úsekov plotu. V prípade, ak v úseku plánujete bránu, prípadne iný stavebný otvor, privítame rozmery týchto otvorov. Samozrejme vieme dodať aj krídlovú bránu a bránku, kľudne nám pošlite požadované rozmery.

 1. Dĺžka plotu. Počítajte, že panely majú na dĺžku 2,5 m a stĺpiky dĺžku plotu nadnášajú o približne 6 cm, takže celková dĺžka oplotenia bude najbližší rozmer k násobku 2,56 m.
 2. Prevedenie plotu. Dostupné prevedenia panelov sú 3D panely a 2D panely. 3D panely majú prelisy vystupujúce do priestoru a sú dostupné buď v hrúbke drôtu 4 mm, alebo 5 mm, 2D panely majú zdvojené horizontálne drôty hrúbky 6 mm (6/5/6 mm, zvislé drôty majú 5 mm), inak sú ploché.
 3. Výška plotu
 4. Farba plotu. Dostupné farby plotu: antracitová šedá, machová zelená, prípadne naturálny povrch žiarovo pozinkovaných plotových panelov.
 5. Spôsob uchytenia. Chcete panelový plot betónovať do zeme, alebo uchytávať na už vyzretý betónový základ?
 6. Ochrana proti podhrabaniu. Chcete pod plot podhrabové dosky? Dostupné výšky podhrabových dosiek sú 20 cm, alebo 30 cm a hrúbka buď 4 cm, alebo 5cm.
 7. Priehľadnosť plotu. Chcete niektoré úseky plotu vypliesť tienacimi krycími páskami pre zníženie priehľadnosti oplotenia?
 8. Počet rohov. Pod rohom rozumieme zalomenie plotu do približne pravého uhla. Pomocou týchto informácii Vám vieme cenovú ponuku spočítať väčšinou úplne napresno. Kľudne nám nakreslite nákres situácie zhora a pošlite fotku.
 9. Brány, bránky. Ak máte záujem aj o dvojkrídlovú bránu, alebo bránku, pošlite nám jej požadovanú výšku a šírku.
 10. Máte záujem aj o dopravu? Ak áno, poprosíme Vás o miesto dodania materiálu.
 11. Kontaktný údaj na Vás, e-mail alebo telefón. Cenovú ponuku Vám vieme poslať e-mailom, sms, alebo zdeliť telefonicky. Samozrejmosťou je možnosť zaslať cenovú ponuku poštou.

Zavolajte nám na 0948 64 77 89, alebo napíšte na info@pletivoveploty.sk a my Vám radi spracujeme cenovú ponuku.