Vážení zákazníci, v prípade záujmu o väčšie množstvo tovaru nás prosím kontaktujte, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Ďakujeme a želáme príjemné nakupovanie, tím PletivovePloty.sk

Plotový panel Neptun 83×250 cm, antracitová šedá

Kód: PP-N083-A
€30,99 €25,83 bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
2.10.2023

Šírka panelu 250 cm, výška panelu 83 cm, priemer drôtu 5 mm, vnútorná šírka oka 45 mm, 2 horizontálne prelisy. Pozinkovaný + poplastovaný, antracitová farba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhotovenie plotového panelu

Plotový panel je pozváraný z galvanicky pozinkovaného tvarovaného drôtu priemeru 5 mm do formátu siete s osovou vzdialenosťou ôk na šírku 50 mm a výšku 200 mm. Drôt je pred zvarovaním na dvoch miestach prelisovaný pre lepšiu štrukturálnu pevnosť, čím sa dosiahne obľúbený tzv. 3D efekt. Zvarená sieť je následne poplastovaná namáčaním do tekutého plastu farby antracitová šedá. Plastová pokrývka po nanesení vytvrdne, čím sa dosiahne dvojnásobná ochrana plotového panelu voči korózii a takisto estetický vzhľad.

Rozmery plotového panelu

Šírka panelu je 250 cm, poľahky sa dá upraviť na požadovaný rozmer odcvaknutím pákovými kliešťami, alebo odrezaním pílkou na železo. Výška panelu je 83 cm, pri ponechaní odskoku 2 cm od povrchu vznikne oplotenie výšky 85 cm.

Montáž oplotenia zo zvarovaných plotových panelov

Montáž je jednoduchá, systém panelového plotu tvoria stĺpiky, úchytky panelov a samotné plotové panely. Stĺpiky majú štandardne pôdorysný obdĺžnikový rozmer 40x60 mm a sú orientované priečne na oplotenie, takže pri osadení na osovú vzdialenosť 257 cm (s použitím štandardných príchytiek) vznikne medzi vnútornými stranami stĺpikov svetlý otvor 253 cm.

Plotové panely sa k plotovým stĺpikom uchytávajú pomocou štandardných príchytiek, ktoré ponúkame v prevedení priebežnom, koncovom aj rohovom.

Pre špeciálne situácie (uchytenie panelu o murovaný stĺpik, stenu, popred stĺpik, spojka dvoch panelov bez stĺpiku, uchytenie na okrúhly stĺpik atp.) máme v ponuke množstvo ďalšieho príslušenstva na zdárne vyriešenie montáže.

Stĺpiky sa betónujú do nezámrznej hĺbky, ktorá sa na Slovensku pohybuje medzi 60 cm a jedným metrom, takže pre plotový panel výšky 83cm sú vhodné stĺpiky celkovej dĺžky 140 cm až 180 cm. V ponuke máme aj stĺpiky s montážnou pätkou pre uchytenie do už vyzretého betónového základu, múriku a pod.

Plotový panel je priehľadný, ale samozrejme sa dá znepriehľadniť pomocu tieniaceho úpletu, alebo prepletanej krycej pásoviny (krycia páska). Pri použití krycej pásky treba počítať s tým, že výsledný vzhľad bude polopriehľadný vzhľadom na oblasť prelisu, ktorá sa nedá prekryť krycou páskou.

Dodatočné parametre

Kategória: 3D panely
Hmotnosť: 9.7 kg
Prevedenie: 3D
Povrchová úprava: Antracitová šedá
Výška: 83 cm
Hrúbka drôtu: 5 mm
Rozmer oka: 200×50
Vnútorná šírka oka: 45 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: