Vážení zákazníci, v prípade záujmu o väčšie množstvo tovaru nás prosím kontaktujte, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Ďakujeme a želáme príjemné nakupovanie, tím PletivovePloty.sk

Plotový panel Jupiter 203×250 cm, žiarové pozinkovanie

Kód: PP-J203-ZN
€43,99 €36,66 bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
13.10.2023

Šírka panelu 250 cm, výška panelu 203 cm, priemer drôtu 4 mm, vnútorná šírka oka 55 mm, 4 horizontálne prelisy. Žiarovo pozinkovaný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhotovenie plotového panelu

Plotový panel je pozváraný z galvanicky pozinkovaného tvarovaného drôtu priemeru 4 mm do formátu siete s osovou vzdialenosťou ôk na šírku 60 mm a výšku 200 mm. Drôt je pred zvarovaním na dvoch miestach prelisovaný pre lepšiu štrukturálnu pevnosť, čím sa dosiahne obľúbený tzv. 3D efekt. Zvarená sieť je následne žiarovo pozinkovaná. Nános žiarového zinku je 240 g/m2, a teda zaručuje kvalitnú, dlhodobú povrchovú ochranu voči poveternostným vplyvom.

Rozmery plotového panelu

Šírka panelu je 250 cm, poľahky sa dá upraviť na požadovaný rozmer odcvaknutím pákovými kliešťami, alebo odrezaním pílkou na železo. Výška panelu je 203 cm, pri ponechaní odskoku 2 cm od povrchu vznikne oplotenie výšky 205 cm.

Montáž oplotenia zo zvarovaných plotových panelov

Montáž je jednoduchá, systém panelového plotu tvoria stĺpiky, úchytky panelov a samotné plotové panely. Stĺpiky majú štandardne pôdorysný obdĺžnikový rozmer 40x60 mm a sú orientované priečne na oplotenie, takže pri osadení na osovú vzdialenosť 257 cm (s použitím štandardných príchytiek) vznikne medzi vnútornými stranami stĺpikov svetlý otvor 253 cm.

Plotové panely sa k plotovým stĺpikom uchytávajú pomocou štandardných príchytiek, ktoré ponúkame v prevedení priebežnom, koncovom aj rohovom.

Pre špeciálne situácie (uchytenie panelu o murovaný stĺpik, stenu, popred stĺpik, spojka dvoch panelov bez stĺpiku, uchytenie na okrúhly stĺpik atp.) máme v ponuke množstvo ďalšieho príslušenstva na zdárne vyriešenie montáže.

Stĺpiky sa betónujú do nezámrznej hĺbky, ktorá sa na Slovensku pohybuje medzi 60 cm a jedným metrom, takže pre plotový panel výšky 203cm sú vhodné stĺpiky celkovej dĺžky 260 cm až 300 cm. V ponuke máme aj stĺpiky s montážnou pätkou pre uchytenie do už vyzretého betónového základu, múriku a pod.

Plotový panel je priehľadný, ale samozrejme sa dá znepriehľadniť pomocu tieniaceho úpletu, alebo prepletanej krycej pásoviny (krycia páska). Pri použití krycej pásky treba počítať s tým, že výsledný vzhľad bude polopriehľadný vzhľadom na oblasť prelisu, ktorá sa nedá prekryť krycou páskou.

Dodatočné parametre

Kategória: 3D panely
Hmotnosť: 11.7 kg
Prevedenie: 3D
Povrchová úprava: Žiarové pozinkovanie
Výška: 203 cm
Hrúbka drôtu: 4 mm
Rozmer oka: 200×55

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: